پلمب 10مجموعه ورزشی در سه ماه اخیر در شمال شرق تهرانجعفر زرنگار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سه ماه اخیر نیز 50 اخطار پلمب در خصوص تاسیسات و برخی موارد کاری به مدیران مجموعه های داده شد.
وی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی شمال شرق تهران با احتساب 500 مجموعه دولتی و خصوصی، 30 سانتی متر مربع است گفت: 20 مجموعه در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان و مابقی در اختیار بخش خصوصی است.
زرنگار ادامه داد: در هفته دولت و هفته تربیت بدنی نیز 2 چمن مصنوعی مجموعه موگویی و 22 بهمن و مجموعه ورزشی چند منظوره طبقاتی امام علی(ع) با اعتباری افزون بر پنج میلیارد و 800 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.
به گفته وی استاندارد سرانه فضای ورزشی در جهان برای هر شهروند یک متر مربع بوده که این میزان در سطح استان تهران حدود 43 سانتی متر است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران خاطر نشان کرد: همچنین در سه ماه اخیر مجوز احداث 30مجموعه خصوصی در این حوزه صادر شده است.

*20مجموعه ورزشی شمال شرق به بخش خصوصی واگذار می شود
زرنگار افزود: در راستای اجرای ماده 88 قانون مبنی بر واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی اظهار کرد: آگهی واگذاری این اماکن ورزشی از طریق روزنامه رسمی منتشر شده است.
وی با بیان اینکه از مهر ماه این اماکن به بخش خصوصی واگذار می شود افزود: از طریق اجرای ماده 88 قانون، افزون بر 3 میلیارد تومان به خزانه دولت واریز می شود.
به گفته زرنگار از جمعیت 2میلیونی حوزه شمال شرق تهران، سال گذشته افزون بر 40هزار نفر سازماندهی(بیمه ورزشی) شدند.
شمال شرق تهران در حوزه شهری مناطق 4، 7، 8 و 13 قرار گرفته است.
خبرنگار: امین کمالی فر – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7247//1348انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید