طرح سوال از آخوندی درباره نحوه اجرای احکام برنامه‌ای حوزه حمل و نقل/بررسی تفحص از سازمان برنامه در جلسات بعدیبه گزارش ایرنا، شادمهر کاظم زاده با اشاره به نشست امروز- سه شنبه- کمیسیون عمران مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی در دستور کار بود، از آنجایی که نمایندگان سوال خود را پس گرفتند، این موضوع از دستور کار خارج شد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوال از وزیر راه و شهرسازی افزود: تعدادی از نمایندگان سوال خود را از آخوندی پس گرفتند اما سوالات درخصوص بررسی نحوه اجرای احکام برنامه‌ای حوزه حمل و نقل مطرح شد.
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی با بیان این سوال از وزیر راه و شهرسازی که باید در نوبت صبح انجام می شد، توضیح داد: از آنجایی که آخوندی سخنران همایش سالانه مسکن بود موضوع سوال از وزیر به نوبت عصر موکول و مقرر شد تا در مدت چند روز درخصوص نحوه اجرای احکام برنامه‌ای حوزه حمل و نقل گزارشی ارائه دهد تا اگر نمایندگان قانع نشدند برای بررسی بیشتر به صحن علنی ارسال شود.
وی ادامه داد: اصلاح بند هـ تبصره یک قانون بودجه سنواتی نیز در دستور قرار گرفت و با موافقت نمایندگان مقرر شد تهاتر قیر در شهرداری ها صورت بگیرد و به جای محاسبه ریالی با پیمانکاران برای آسفالت، قیر داده شود.
به گزارش خانه ملت، عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران با بیان اینکه نظارت بر قانون برنامه ششم توسعه در حوزه شهرداری ها نیز بررسی شد، تاکید کرد: بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص توزیع اعتبارات عمرانی به جلسات بعد موکول شد.
سیام**3061*1449*تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار: امیر کاردان رادانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید